Co děláme?

Již 27 let pomáháme českým správcům bytových domů, SVJ a bytovým družstvům s jejich povinnostmi. Instalujeme měřiče vlastní výroby, odečítáme naměřené hodnoty a provádíme rozúčtování nákladů na teplo a vodu.

Proč pracovat v istě?

Jsme dobrá parta

Fungujeme jako jedna velká rodina a táhneme za jeden provaz. Všichni si tykáme, slavíme společně narozeniny i další akce.

Různorodá práce

Najdeš u nás různorodou práci, která tě nebude nudit. Pracovní dobu si nastavíš podle sebe. Je jedno, jestli jsi sova nebo ranní ptáče.

Podpora vedení

Vedení firmy je nám oporou a ředitelka Jana nad námi drží ochrannou ruku. Všem nám záleží na tom, aby firma dobře fungovala.

Jistota

I když jsme součástí korporace, jsme středně velká česká firma. Zároveň máme jistotu nadnárodní společnosti.

Koho právě hledáme?

Koordinátor IT

Jsme ista. Naše firma se zabývá především rozúčtováním tepla a vody a sledováním energií.  Máme vlastní technologie a výrobky.  Jsme nadnárodní, ale můžeš očekávat přátelské až rodinné zázemí české firmy. V oblasti IT jsou činnosti které jsou v naší lokální kompetenci, ale i takové, kde je třeba spolupráce s centrálou hlavně v oblasti technologií a SW specializovaných na rozúčtování nákladů pro naše zákazníky.

 V rámci pobočky mluvíme česky nebo slovensky, ale pro komunikaci s centrálou budeš potřebovat angličtinu alespoň na základní komunikativní úrovni.

Naše IT oddělení právě prochází procesem změny, kdy je potřeba zautomatizovat nebo nastavit spoustu procesů. Aktuálně máme jednoho externistu na koncovou podporu pro zaměstnance a dále podporu kolegů z technického oddělení, které mají na starosti zpracování dat na poskytnutí služeb našim zákazníkům.

Co od tebe potřebujeme? Týmového ducha, pomoc našim technickým kolegům automatizovat procesy na importy a exporty dat. Přebrat další a nastavit další procesy, které budou v kompetenci IT oddělení. Budeš také úzce spolupracovat s naším projektovým manažerem Matějem.

Pohybujeme se ve specifickém odvětí, tudíž u nás není IT jen o fungování počítačů a systémů, i když to samozřejmě taky a je potřeba v tom umět chodit :). Kromě toho, ale řešíme technologie a postupy na takzvané "odečty" dat spotřeby vody a tepla. Pokud jsi organizační typ, zajímají tě technické věci a máš praxi nebo povědomí z IT nebo technologického světa, můžeš být náš člověk :)

Rádi tě zaškolíme a dáme ti prostor, něco nového se naučit.

S čím se setkáš:

  • Automatizace procesů
  • Nastavení a koordinace procesů nových
  • Komunikace napříč firmou a odděleními
  • Mapování IT aktivit a jejich optimalizace
  • Podpora kolegům a zákazníkům
  • Zvládání IT úkonů v rámci podpory pro kolegy a zákazníky

Přečti si více o nás na našem kariérním webu https://prace.ista.cz/ a dej nám o sobě vědět :)

Požadujeme:

  • Organizační schopnosti
  • Týmovou spolupráci
  • Analytické myšlení
  • Proaktivní přístup
  • Komunikativní dovednosti
  • Schopnost základní instalace a konfigurace
  • Znalost a orientace v MS technologiích (Windows 10, MS Office)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a přátelské firmy Možnost zaučení a osobního i kariérního vývoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Škálu benefitů: stravenkový příspěvek, 3 sick days za rok, Multisport kartičku, Narozeninový příspěvek, Výhodný telefonní tarif, služba U Lékaře zdarma a další

Neváhej již ani chvíli a ozvi se nám

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx ppt ods rar zip.

Servisní technik

Jsme ista. Naše firma se zabývá především rozúčtováním tepla a vody a sledováním energií.  Máme vlastní technologie a výrobky.  Jsme nadnárodní, ale můžeš očekávat přátelské až rodinné zázemí české firmy.

Naším produktem jsou vodoměry a měřiče tepla a s tím spojené služby. Tvojí hlavní náplní práce bude řešení montážních zakázek v oblasti topenářství, jako je například výměna vodoměrů a měřičů tepla. Pokud nemáš zkušenosti v topenářství, nevadí, stačí nám tvoje šikovnost a zručnost.

Stručná náplň práce:

  • Samostatné řešení servisních zásahů v oblasti topenářství (výměna vodoměrů, měřičů tepla).
  • Komunikace se zákazníky
  • Evidence vykonané práce
  • 90 % práce probíhá v terénu u zákazníků, 10 % administrativa
  • Samostatné plánování servisních zásahů se zákazníky
  • Ochota cestovat v rámci regionu

Co na téhle pozici požadujeme?

  • Min. SŠ zdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zručnost a pečlivost
  • Aktivní a zodpovědný přístup s pro-klientským přístupem
  • Týmovost
  • Ochota učit se novým věcem a odborně se rozvíjet.
  • Aktivní řidič sk.B
  • Ochota cestovat v rámci svěřeného regionu (celá republika, z velké části Praha a Střední Čechy)

Co ti nabízíme?

  • Zaškolení a podporu kolegů
  • Zázemí stabilní a přátelské firmy
  • Škálu benefitů (stravenkový příspěvek, sick days, narozeninový příspěvek, Multisport kartu, firemní akce a další)

HR generalista

Naším produktem jsou vodoměry, rozdělovače topných nákladů a měřiče tepla a s tím spojené služby, tedy rozúčtování nákladů na teplo a vodu.

Do našeho týmu hledáme HR GENERALISTU, který si pod svá křídla převezme kompletní HR agendu naší společnosti a bude pečovat o 70 zaměstnanců v rámci celé ČR.

Co Tě u nás čeká?

  • Staneš se hlavním HR parťákem pro ředitelku, manažery a zaměstnance v oblasti HR a pracovně právní problematiky
  • Personální administrativa a zpracování mezd – mzdy nám zpracovává externí firma včetně daní ale je třeba zajištění HR administrativy (vznik, změna a skončení pracovního poměru, lékařské prohlídky) a příprava mzdových podkladů pro externí mzdovou účetní
  • Nábor a adaptace – zodpovědnost za nábor, výběr, adaptaci nových zaměstnanců, koordinace výběrových řízení napříč celou ČR
  • Vzdělávání a rozvoj – zajištění povinného proškolení zaměstnanců (BOZP, PO, školení řidičů), spolupráce s manažery na dalším rozvoji a zajištění vzdělávacích akcí
  • Odměňování a hodnocení – zodpovědnost za správu benefitů, spolupráce s manažery v oblasti hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • Firemní akce pro zaměstnance – ve spolupráci s marketingem organizovat firemní a týmové akce
  • Komunikace s kolegy v zahraničí a příprava pravidelných HR reportů
  • Spolupráce s manažery na HR projektech

Co je pro nás důležité?

  • Minimálně 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Znalost zákoníku práce
  • Komunikativní angličtina, min. B1
  • Empatické myšlení a proaktivní přístup
  • Uživatelská znalosti MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Teams)
  • Pečlivost, samostatnost, týmového ducha

Proč právě k nám?

  • Přátelské prostředí se skvělou partou lidí
  • Nástup ihned
  • Vzdělávání a rozvoj v oblasti HR a vzdělávání
  • Výuku angličtiny s onlinejazyky.cz
  • Benefity: stravenkový paušál, Multisport kartu, Kafetérii, Sick day, dovolenou navíc, firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj a občas i něco k zakousnutí)

Hledáš jinou pozici?

Napiš nám i tak! Rosteme každým rokem a stále hledáme šikovné lidi. Pošli nám svůj životopis a krátký průvodní text, co tě baví a co bys chtěl/a dělat.

Dostali jsme ocenění od Dobrého anděla
...umíme skvěle fandit a hrát na firemním Soccer Cupu
Rádi se bavíme, příležitost se vždycky najde!
…a dokonce i profesionálně ovládáme první pomoc :-)

Firemní benefity

Free days
Stravenky
Volná pracovní doba
Odměny a bonusy
Školení a vzdělávání
Sick days
Multisport karta
Firemní akce
Den na charitu

Co bude dál

Odpověz na inzerát a pošli nám
svůj životopis.

Ozve se ti naše HR Markéta a
domluvíte spolu datum a čas
pohovoru.

Na pohovoru se budeme zajímat o tvoje zkušenosti,
a také ti povíme, jaké to u nás je. Domluvíme se na termínu a zpětné vazbě.
(Někdy probíhá druhé kolo výběrového řízení.)

Podepíšeme smlouvu.

Staneš se součástí ista rodiny.