Co děláme?

Již 27 let pomáháme českým správcům bytových domů, SVJ a bytovým družstvům s jejich povinnostmi. Instalujeme měřiče vlastní výroby, odečítáme naměřené hodnoty a provádíme rozúčtování nákladů na teplo a vodu.

Proč pracovat v istě?

Jsme dobrá parta

Fungujeme jako jedna velká rodina a táhneme za jeden provaz. Všichni si tykáme, slavíme společně narozeniny i další akce.

Různorodá práce

Najdeš u nás různorodou práci, která tě nebude nudit. Pracovní dobu si nastavíš podle sebe. Je jedno, jestli jsi sova nebo ranní ptáče.

Podpora vedení

Vedení firmy je nám oporou a ředitelka Jana nad námi drží ochrannou ruku. Všem nám záleží na tom, aby firma dobře fungovala.

Jistota

I když jsme součástí korporace, jsme středně velká česká firma. Zároveň máme jistotu nadnárodní společnosti.

Koho právě hledáme?

Rozúčtovatel/ka nákladů na vodu a teplo Ostrava

Naším produktem jsou vodoměry a měřiče tepla a s tím spojené služby, tedy rozúčtování nákladů na teplo a vodu. Proto máme v istě samostatné oddělení "rozúčtovatelek", které nenajdeš v každé firmě :)

Vzhledem ke specifické práci nepotřebujeme žádnou praxi, všechno tě tady naučíme sami od A do Z. Nemusíš se tedy bát přihlásit, máme propracovaný systém zaškolení, stačí nám, když budeš mít smysl pro detail a budou tě bavit čísla. Bude se ti hodit také základní ovládání Excelu a o zbytek už se postaráme.

Vystačíš si tady s češtinou, takže s jazyky si nelam hlavu.

S čím se setkáš:

  • Péče o přidělené klienty
  • Zadávání a aktualizace data zákazníků
  • Příprava odečtů a zpracování koncových vyúčtování
  • Konzultace a komunikace se zákazníky (zajištění kompletnosti dat, vysvětlení vyúčtování apod.)
  • Vyřizování reklamací
  • Archivace rozúčtování
  • Podpora ostatních kolegů ve firmě

Požadujeme:

  • Pečlivost a velký smysl pro detail
  • Zálibu v číslech. Nemusíš být matematický guru, výpočty nejsou složité. Ale pokud se ti při pohledu na číslo dělá špatně, tak asi nebudeš náš člověk :D
  • Odolnost proti stresu (rozúčtování má svojí hlavní sezónu, kdy je to jízda, ale v létě zase trochu prázdniny :))

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a přátelské firmy
  • Možnost zaučení a osobního i kariérního vývoje
  • Škálu benefitů (sick days, odměny, stravenkový paušál, Multisport a další)
  • Flexibilní pracovní dobu (sám/sama si určíš od-do)

Neváhej již ani chvíli a ozvi se nám

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx ppt ods rar zip.

Rozúčtovatel/ka nákladů na vodu a teplo Jablonec nad Nisou

Požadujeme:

Nabízíme

Asistent/ka + Recepční s přesahem do floristiky

Momentálně hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici, která není zaškatulkovaná a proto je její název Asistent/ka + Recepční s přesahem do floristiky. Hledáme usměvavého, milého, společenského, pečlivého a přátelského člověka.

  • Budeš asistent/ka naší ředitelky Jany - v rámci toho se setkáš s přípravou kávy, zaléváním květin (proto ta floristika) a řešením pošty
  • Potom budeš i hlavní asistentka kanceláře, to znamená, že budeš mít na starosti chod celé kanceláře. Jmenovitě jde o zajištění veškeré pošty - hlídat a zapisovat příchozí a odchozí poštu, dále zpracování smluv, faktur a předávacích protokolů, komunikace se správou budovy, zařizování čipů a klíčů, řešení poruch, apod.
  • Dále budeš hlava recepce, takže budeš první kontakt, když přijdou hosté. Budeš mít na starost telefony a také budeš hlídat zásilky - když kdokoliv cokoliv přinese, půjde to přes tebe
  • Mimo jiné z tebe bude i meeting manager & covid manager, takže na starosti budeš mít organizaci meetingů a evidenci testů (dokud bude testování povinné)
  • Na starosti budeš mít i facility management
  • Budeš také spravovat firemní mail ista@ista.cz, na který chodí poptávky z webu
  • Ale především budeš středobod firmy - bude na tobě stát chod kanceláře a každý den se budeš potkávat se všemi pracovníky

Jak si Tě představujeme:

  • Jsi samostatná/ý a pečlivá/ý, pracuješ sam(a) od sebe, nečekáš na úkoly
  • Kontakt s lidmi na denní bázi ti nevadí, ba naopak
  • Zvládáš různorodou práci - od chodu kanceláře až po zalévání květin
  • Máš předešlé zkušenosti na podobné pozici - buď jako recepční, nebo asistentka nebo obdobné pozice
  • Problémy, které občas nastanou, řešíš v klidu a nenecháš se jimi rozhodit

Co ti nabídneme:

  • Podporu od Mariky, která byla na pozici před tebou a která ti ráda se vším pomůže
  • Osobní vývoj a růst
  • Pestrou a zábavnou pracovní náplň
  • Škálu benefitů (sick days, odměny, stravenkový paušál a další)

HR Specialista

Obor máme celkem specifický a s tím i spojené pozice ve firmě. Tvým úkolem bude mít pod palcem péči o všechny isťáky a zároveň kompletní HR agendu.

Vystačíš si tady s češtinou, případně slovenštinou. Občas budeš komunikovat s kolegy v Německu nebo Polsku a to hlavně písemně. Angličtina se ti tedy bude hodit, ale pokud nejsi mistr angličtinář, ale zvládneš se domluvit po mailu, bude to bohatě stačit :)

Důležité pro nás je zajisti denní, měsíční a další operativu, tak aby firma šlapala po personální stránce.

Pořád rosteme, takže pokud tě to bude bavit, do budoucna se můžeš posunout do více manažerské a strategické role a k ruce ti mohou být noví kolegové na výpomoc.

•             Péče o naše zaměstnance včetně manažerského týmu

•             Zastřešení náboru nových zaměstnanců

•             Podpořit celý cyklus zaměstnance od nástupu (náboru) až po odchod

•             legislativní HR administrativa (příprava smluv, výměrů, dodatků)

•             administrativa interní (příprava reportů, směrnic...)

•             příprava podkladů pro mzdovou firmu a kontrola výstupů

•             řešení v souladu se zákoníkem práce

Požadujeme:

•             Znalosti a zkušenosti v HR (nemusíš mít desítky let praxe, ale u nás budeš mít pod palcem komplet)

•             Chuť pracovat s lidmi a věnovat se jim

•             Komunikativnost a empatii, pečlivost

•             Ideálně tah na branku a nové nápady :)

•             Nebojsu, který zvládne administrativu, připravit podklady pro mzdy, stejně jako klidně vymyslí nové benefity

•             Alespoň základní znalost angličtiny

Nabízíme

•             Zázemí stabilní a přátelské firmy

•             Možnost zaučení a osobního i kariérního vývoje

•             Škálu benefitů (sick days, odměny, stravenkový paušál, Multisport a další)

•             Flexibilní pracovní dobu (sám/sama si určíš od-do)

Hledáš jinou pozici?

Napiš nám i tak! Rosteme každým rokem a stále hledáme šikovné lidi. Pošli nám svůj životopis a krátký průvodní text, co tě baví a co bys chtěl/a dělat.

Dostali jsme ocenění od Dobrého anděla
...umíme skvěle fandit a hrát na firemním Soccer Cupu
Rádi se bavíme, příležitost se vždycky najde!
…a dokonce i profesionálně ovládáme první pomoc :-)

Firemní benefity

Free days
Stravenky
Volná pracovní doba
Odměny a bonusy
Školení a vzdělávání
Sick days
Multisport karta
Firemní akce
Den na charitu

Co bude dál

Odpověz na inzerát a pošli nám
svůj životopis.

Ozve se ti naše HR Markéta a
domluvíte spolu datum a čas
pohovoru.

Na pohovoru se budeme zajímat o tvoje zkušenosti,
a také ti povíme, jaké to u nás je. Domluvíme se na termínu a zpětné vazbě.
(Někdy probíhá druhé kolo výběrového řízení.)

Podepíšeme smlouvu.

Staneš se součástí ista rodiny.